ساندويچ پانل ، ساندويچ پانل ديواري ، ساندويچ پانل سقفي ، قيمت ساندويچ پانل ، نصب ساندويچ پانل ، انواع ساندويچ پانل ، كابرد ساندويچ پانل ساندويچ پانل ، ساندويچ پانل ديواري ، ساندويچ پانل سقفي ، قيمت ساندويچ پانل ، نصب ساندويچ پانل ، انواع ساندويچ پانل ، كابرد ساندويچ پانل

وبلاگ رسمي سئوشو

هسته ساندويچ پانل

ساندويچ پنل

در سالهاي اخير با پيشرفت علم و تكنولوژي براي پوشش سقف و پوشش ديوار از محصولي استفاده مي شود به نام ساندويچ پانل. استفاده از آن در ايجاد سازه كاربرد و مزيت هاي بسياري دارد. اين محصول از سه لايه تشكيل يافته كه دو لايه بيروني، لايه مياني يا همان هسته ساندويچ پانل را در بر مي گيرد. فوم مياني نقش عايق را داشته و داراي جنس هاي مختلف مي باشد.

كاربرد هسته ساندويچ پنل

عايق سطوح خارجي سازه : هسته ساندويچ پنل بايد براي سطوح خارجي نقش عايق داشته باشد، پر كاربردترين ماده اي كه براي توليد هسته پانل به كار مي رود پلي اورتان مي باشد.چنانچه در نماي خارجي ساختمان از اين عايق استفاده شود به دليل مقاومت آن در برابر باد و باران و آتش سوزي و تحمل فشاري كه دارد سازه دوام بيشتري داشته و در مقابل پيشروي آتش به داخل مقاومت بسياري پيدا مي كند.

عايق سطوح داخلي سازه : در بسياري از كارخانه هاي صنايع غذايي و دارويي، سردخانه ها و ... در سطوح داخلي، پوشش كف و پوشش ديوارها به دليل جلوگيري از نفوذ هواي گرم يا سرد به داخل سازه و يا خارج شدن هواي داخل به خارج از آن از ساندويچ پانل با فوم هاي عايق مناسب استفاده مي شود. پلي استايرن مناسب ترين فوم براي اينگونه صنايع مي باشد و ارزان تر است.

عايق مقابل حرارت و آتش : در بعضي از پانل ها بنا به نوع كاربرد آن از فوم هاي عايق در برابر آتش استفاده مي شود. ديوارهايي كه با اين نوع فوم عايق پوشش دهي مي شوند در برابر آتش از 90 الي 240 دقيقه مقاومت مي كنند. براي توليد اين فوم ها آزمايشات بسياري صورت مي گيرد كه ويژگي ضد حريق بودن را داشته باشد و در مقابل آتش مستقيم، پانل آسيب نبيند.

جنس هسته ساندويچ پانل

مواد هسته داراي وزن پاييني است و مقاومت و ضريب بالايي براي تحمل بارها بايد داشته باشد. اين فوم ها داراي ويژگي هاي مخصوص به خود هستند كه در زير به آنها اشاره مي كنيم.
• فوم پلي يورتان (PU)

• فوم اكس پي اس ((XPS

• فوم پلي استايرن (EPS)

و كاربرد ساندويچ پانل با عايق پشم سنگ و پشم شيشه كه بسيار فراوان است. اين فومها به صورت فشرده در بين دو لايه تزريق مي شوند و باعث مي شوند كه سازه در برابر حوادثي از جمله باد و باران، سرما و گرماي بيش از حد مقاومت كند.

 

انواع ساندويچ پانل بر اساس نوع عايق

ساندويچ پانل پلي استايرن

ساندويچ پانل پلي يورتان

ساندويچ پانل پشم سنگ

 

مزايا و معايب فوم هاي ساندويچ پانل

 

ويژگي هاي ساندويچ پنل پلي استايرن

مزايا: عايق صوتي مناسبي است.

وزن پايين و سبكي دارد.

قيمت پاييني دارد.

معايب: قابل اشتعال بوده و عايق نيست.

 

ويژگي هاي ساندويچ پنل پلي يورتان

مزايا: وزن بسيارسبك دارد.

ضريب حرارتي پايين دارد.

مقاوم و عايق حرارتي بسيار مناسبي است.

معايب: قيمت بالاتر به نسبت پنل هاي ديگر دارد.

 

ويژگي هاي ساندويچ پنل پشم سنگ

مزايا: عايق صوتي بسيار عالي است.

عايق حرارتي در برابر آتش مي باشد.

معايب: در برابر نفوذ آب مقاوم نمي باشد.

در صد بالاتر ضد حريق نسبت به ساندويچ پانل هاي ديگر دارد.

 

براي توليد هسته پانل با توجه به نوع كاربرد آن، مواد متفاوتي به كار رفته  و در هر مورد از پانل مناسب استفاده مي شود. مثلا ساندويچ پانل پلي يورتان داراي خصوصيت ضد خوردگي است و در برابر خوردگي و رطوبت مقاوم است براي همين از آن براي پوشش بيروني نما استفاده مي شود.

 

شركت ماموت

با بررسي تاريخچه ساندويچ پانل با گذشت سالهاي طولاني همچنان شركت ماموت پيشرو در توليد انواع ساندويچ پانل سقفي، ساندويچ پانل ديواري،انواع سوله، ويلاهاي پيش ساخته، انواع كانكس، ساندويچ پانل پلاستي سول و ... بوده و با تحويل فوري ساندويچ پانل و نصب ساندويچ پانل بصورت سريع و با رعايت ايمني در آن مي تواند رضايت مشتريان را جلب نمايد. دراجراي پروژه هاي ساندويچ پانل شركت ماموت از دانش افراد كارآزموده و حرفه اي بهره برده و با به استفاده از دستگاه هاي توليد ساندويچ پانل پيشرفته به توليد مي پردازد. محاسبه متراژ ساندويچ پانل مورد نياز خود را به ما بسپاريد و از مشاوره رايگان ما در جهت اطلاع از قيمت ساندويچ پانل بهره مند شويد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/4/19 ساعت: ۰۷ توسط:seosho :

انواع فوم ساندويچ پانل

 

ساندويچ پانل

براي اينكه با انواع فوم ساندويچ پانل آشنا شويم ابتدا بايد بدانيم ساندويچ پانل چيست؟

ساختاري سه لايه كه داراي دو لايه بيروني مي باشد. لايه اي مياني كه همان هسته ساندويچ پانل است به عنوان عايق پانل بوده و به صورت فشرده ميان دو ورق فولادي كه از جنس آلومينيوم، آلوزينك، گالوانيزه است تزريق مي شود. اين لايه مياني فوم ساندويچ پانل ناميده مي شود كه از جنس هاي مختلف ازجمله پلي يورتان، پلي استايرن، اكس پي اس، پشم سنگ و پشم شيشه توليد مي شود.

انواع فوم ساندويچ پنل

فوم پلي يورتان

فوم پلي استايرن

فوم اكس پي اس

 

ساندويچ پانل پلي يورتان

در اين ساندويچ پانل‌ها براي عايق بندي از فوم پلي يورتان استفاده مي‌شود كه در دو نوع توليد مي‌گردد.

• نوع اول PIR ناميده مي‌شود كه از تركيب پلي يول و ايزوسيانورات توليد مي‌شود.

• نوع دوم PUR نام دارد كه از تركيب پلي يول و ايزوسيانات توليد مي‌گردد.

در هر دو روش براي تسريع در تركيب، حضور كاتاليزور الزامي است. براي تنظيم دانسيته فوم نيز از گاز B141 استفاده مي‌شود. تفاوت اين دو نوع در ضد حريق بودن ساندويچ پانل PIR است. عايق حرارتي و برودتي، عايق صوت، مقاوم در برابر رطوبت و وزن سبك از مشخصات اين نوع ساندويچ پانل مي‌باشد.

ساندويچ پانل اكس پي اس

در اين نوع ساندويچ پانل عايق جديدي به نام اكس پي اس استفاده شده كه به دليل تجزيه پذير بودن و عدم وجود هرگونه آلاينده‌هاي محيط زيست به فوم سبز موسوم شده‌است، اين فوم مانند پلي يورتان از دانسيته ۲±۴۰ برخوردار است و چسبندگي آن به ورق مانند پلي يورتان مي‌باشد در نتيجه تمام خواص فيزيكي و مزاياي پلي يورتان را در خود حفظ كرده ولي آلاينده‌هاي قبلي مانند گازهاي B141 و R12 و R22  كه از جمله گازهاي CFC و مخرب لايه ازون هستند حذف شده است.

در هنگام توليد گازهاي گلخانه‌اي توليد نمي‌شود و در زمان آتش سوزي گاز سيانور آزاد نمي شود، اين نمونه مي‌تواند جايگزين مناسبي براي عايق‌هاي پلي يورتان باشد، نوع فوم‌هاي نسوز اكس پي اس نيز عملكرد بهتري نسبت به ساندويچ پانل PIR پلي يورتان دارد.

ساندويچ پانل پلي استايرن

يكي ديگر از فومهايي كه به عنوان عايق در انواع پانل ها  استفاده مي شود، عايق پلي استايرن است. به دليل توليد اين فوم به روش ديسكانتينيوز در دانسيته هاي مختلف ( 15 تا25 كيلوگرم بر متر مكعب و گاهي تا 30كيلوگرم بر متر مكعب ) مي شود اين عايق را توليد كرد .فوم پلي استايرن در شكلهاي مختلف وجود دارد و در قالب هاي گوناگون آنچه مد نظرشان است توليد مي كنند. قالب هاي بزرگ آن را با المنت هاي گوناگون به شكل مورد نظر قالب زده و برش مي دهند. اين فوم داراي ضخامتي قابل تغيير در اندازه هاي متفاوت است.

وزن اين فوم بسيار سبك تر از عايق هاي ديگر است. به دليل دانسيته يا فشردگي پايين اين فوم براي مكان هايي كه نياز به نگه داشتن هواي داخل محوطه بسيار اهميت دارد از جمله سردخانه ها و گرمخانه ها استفاده از اين فوم توصيه نمي شود مگر اينكه با دانسيته بالا توليد شود. توليد فوم پلي استايرن و در نهايت تزريق آن در ساندويچ پانل به صورتي است كه ذرات به شكل گلوله هايي به هم فشرده توليد مي شوند كه پيوند بين آنها ضعيف تر از فوم پلي يورتان است. در گذشته اين فوم تحت تاثير گرماي شديد يا شعله مستقيم مشتعل مي شد ولي بعدها در ساختار آن تغييراتي ايجاد شد كه ديگر در برابر آتش حالت نسوز دارند و فقط جمع مي شوند.

شركت ماموت

برترين توليد كننده انواع فوم ساندويچ پانل، انواع پانل از جمله ساندويچ پانل سقفي و ساندويچ پانل ديواري در كشور با ارائه محصولاتي با كيفيت و تحويل فوري و نصب سريع ساندويچ پانل آن توانسته بسياري از نياز هاي صنعت را تامين و با ارائه قيمت ساندويچ پانل در سايت هرگونه سوال و ابهامي را برطرف نمايد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/4/19 ساعت: ۰۷ توسط:seosho :

كارخانه ماموت

[caption id="attachment_8440" align="aligncenter" width="774"]كارخانه ماموت[/caption]

معرفي كارخانه ماموت

ساندويچ پانل متشكل از دو ورق فلزي است كه مابين آن فوم عايق وجود دارد جنس ورق هاي فلزي آن از آلوزينك، آلومينيوم و گالوانيزه است و فوم عايق آن از جنس پلي اورتان، پلي استايرن و پشم سنگ است.

كارخانه ماموت توليد كننده انواع پانل در ايران مي باشد كه در طرح ها و رنگ هاي مختلف به توليد انبوه ساندويچ پانل مي پردازد.

 

انواع ساندويچ پانل

ساندويچ پانل سقفي

ساندويچ پنل ديواري

• ساندويچ پانل دو رو نايلون

• ساندويچ پانل اتاق هاي تميز

 

انواع ساندويچ پانل ديواري

• پانل ديواري ساده

• پانل ديواري نرو ماده

• پانل ديواري دو رو نايلون

• پانل ديواري اتاق تميز

 

ساندويچ پانل ديواري ساده: ساندويچ پانل است كه طرح و شيار بر روي آن نمي باشد.

ساندويچ پانل ديواري نر و ماده: ساندويچ پانل ديواري كه توسط نر و ماده هايي كه در هم قفل مي شوند طراحي شده است.

ساندويچ پانل ديواري دو رو نايلون: ساندويچ پانلي است كه به جاي ورق از دو رو نايلون يا دو رو كاغذ استفاده مي كنند و از يك هسته كه به عنوان عايق از آن استفاده مي شود.
نوعي از ساندويچ پانل ديواري است كه بابتن آن را پوشش مي دهند تا حرارت از كف سردخانه را به صفر برسانند.

 

مزاياي ساندويچ پانل ديواري
 • ثبات در اشتعال
 • سادگي نصب و جمع آوري ساندويچ پانل
 • داراي هدايت گرمايي كم
 • اتصال سيستم قوي پانل ها
 • هر  ساندويچ پنل با استفاده از پيچ و مهره مخصوص خود برش خورده و به يك  اسكلت متصل مي شود.
 • كاهش هزينه ساختمان نسبت به ساندويچ پانل هاي ديگر است.
 • ساندويچ پانل ديواري به عنوان مواد جهاني نشان دهنده يك عنصر اساسي در ساخت هريك از ساختمان ها است مانند استاديوم ها، مراكز پزشكي، سازه هاي اقتصادي و صنعتي
 • مصرف انرژي پايين ساندويچ پانل هاي توليد شده توسط شركت ماموت
 • جلوگيري از چگالي كاهش ميزان نشت صدا
 • بهبود ايمني آتش فرصت را فراهم مي كند كه نه تنها در كيفيت، بلكه در ظاهر متمايز باشند.
 • پوشش هايي كه مي توانند در پانل هاي ساندويچ استفاده شوند، علاوه بر ظاهر خوب، تاثير كمي روي محيط زيست دارند.
 • ساندويچ پانل هاي ديواري وقتي با پانل هاي خورشيدي تركيب شوند در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم ترند و داراي دوره گارانتي طولاني هستند.
 • اين ساندويچ پانل ها داراي عملكرد برتر مانند وزن سبك، صرفه جويي در انرژي، محيط زيست، كارآمد، جامد، اثبات زلزله، مقاوم در برابر آتش، حفظ حرارت، عايق صدا و ضدآب هستند.
 • مي توان گفت با توسعه و پيشرفت ساندويچ پانل تعداد پروژه هاي ساندويچ پانل شركت ماموت رو به افزايش است.

 

[caption id="attachment_8442" align="alignleft" width="590"]ساندويچ پانل[/caption]

ساندويچ پانل سقفي چيست

ساندويچ پانلي است كه بيشتر جهت پوشش سقف به كار مي رود.
ساندويچ پانل سقفي شامل دو نوع ساده و پيچ مخفي مي باشد.

 

ويژگي ساندويچ پانل سقفي
 • پانل سقفي، ساندويچ پانلي است كه در شرايط آب و هوايي مختلف مورد استفاده مي باشد.
 • در پوشش سقف هاي ساختماني اعم از مسكوني و غير مسكوني كاربرد دارد.
 • در طرح ها و رنگ هاي مختلف به بازار عرضه مي شود.
 • قيمت ساندويچ پانل را نوع ورق هاي استفاده شده در آن تعيين مي كند و همينطور جنس هسته ساندويچ پانل
 
موارد استفاده ساندويچ پانل سقفي
 • استفاده جهت پوشش سقف و ديوار هاي سوله
 • استفاده در پوشش سقف سردخانه ها
 • استفاده در پوشش سقف كانكس و كانتينرها
 • استفاده در ساختمان هاي پيش ساخته و انواع كانكس
 
مزاياي ساندويچ پانل سقفي
 • ساندويچ پانل ضد حريق و اشتعال ناپذير است.
 • مقاومت بالا در برابر خوردگي و سايش داراي طول عمر بالا به نسبت ديگر ساندويچ پانل ها مي باشد.
 • هزينه پايين و ارزان آن
 • به دليل داشتن تنوع رنگي به سلايق مختلف مشتريان پاسخ مي دهد.
 • همچنين از ديگر مزاياي آن مي توان به وزن سبك و استحكام بالاي آن اشاره كرد.
 
معايب ساندويچ پانل سقفي
 • ساندويچ پانل پلي استايرن
 • ساندويچ پانل پلي يورتان
 • ساندويچ پانل پشم سنگ

 

ساندويچ پانل پلي استايرن

 • ساندويچ پانلي است كه شامل دو لايه پوسته نازك و هسته كم چگالي است.
 • فوم عايق پلي استايرن از پليمر اروماتيك ساخته شده و شامل سه نوع معمولي، مقاوم و انبساطي مي باشد.
 • پلي استايرن معمولي مقاومت آن در برابر ضربه پذيري بسيار بالاست و همچنين مقاومت بالا در برابر حرارت را دارد.
 • فوم آن سبك تر از ديگر فوم هاي ساندويچ پانل مي باشد.
 • پلي استايرن مقاوماين فوم خاصيت بهره وري بيشتري در مقايسه با پلي استايرن معمولي مي باشد.
 
مزاياي ساندويچ پانل پلي استايرن

ضد اشتعال مقاومت بسيار بالا در برابر نفوذ آب استفاده از مواد پليمري آن در صنعت ساختمان عايق آن مناسب براي سردخانه ها، يخچال ها و يخدان ها محسوب مي شود.

 

ساندويچ پانل پلي يورتان

 • اين پانل از يك هسته سفت و سخت بين دو ورق فلزي است هسته سفت و سخت ساخته شده از پلي اورتان است.
 • كاربرد ساندويچ پانل با ابعاد مختلف براساس فضاي مورد نياز و منطقه تحت پوشش معين مي شوند.
 • پانل هاي ساندويچ پانل پلي يورتان بهينه براي شرايط بهداشتي است.
 • اين پانل تمام استاندارد هاي بين المللي براي پردازش و ذخيره مواد غذايي را برآورده مي كند.
 • ساندويچ پانل هاي پلي اورتان به طور گسترده اي در پوشش سقف ساختمان به علت قدرت بالاي آن و خواص عايق عالي استفاده مي شود.
 • پانل مي تواند با شديد ترين شرايط از جمله باد بالا، باران ريخته، برف سنگين و نوسانات شديد دما مقاومت كند.
 • اين ساندويچ پانل انتخاب ايده آل براي ذخيره سازي گوشت، ميوه ها، سبزيجات، داروها و واكسن ها مي باشد.
 • ساندويچ پانل پلي يورتان شامل دو نوع مي باشد پلي استر و پلي اترپلي يورتان ضدخوردگي است و خاصيت لاستيكي و ارتجاعي دارد.

 

ساندويچ پانل پشم سنگ

 • ساندويچ پانل پشم سنگ عايق بسيار مناسبي دربرابر گرما، سرما.
 • داراي مقاومت بسيار بالايي در برابر پوسيدگي، قارچ و كپك مي باشد.
 • داراي قابليت نصب سريع و آسان مي باشد.
 
كاربرد ساندويچ پانل پشم سنگ
 • به عنوان پوشش در عايق صنعتي كارگاهي، كاربرد هاي صنعتي، سازه هاي مهندسي فيبر استفاده مي شود.
 • كاربرد ديگر آن در ايستگاه هاي مترو، زيرريل ها و پالايشگاه نفت و گاز قابل استفاده است.
 • ساندويچ پانل ديواري: ساندويچ پانلي است كه بيشتر جهت پوشش ديوار به كار مي رود.
 • اين پانل با استفاده از ماشين آلات پيشرفته ساخته شده اند. پانل هاي پيشنهاد شده ديواري براي ذخيره سازي كارگاه هاي صنعتي استفاده مي شود.

 

ساندويچ پانل ديواري اتاق تميز

اتاق كلين روم يا اتاق تميز ساندويچ پانلي است كه اتاق آن عاري از هرگونه ميكرب و باكتري مي باشد.
اتاق هاي تميز مورد استفاده و مورد نياز داروسازي، الكترونيك، مهندسي برق، غذا، صنعت نوري، بيمارستان ها و موسسات تحقيقاتي و آزمايشگاه ها سيستم ساندويچ پانل اتاق تميز مي تواند به عنوان يك مجتمع توليدي يا يك اتاق مجزا براي آزمايشگاه ها و بيمارستان ها نصب شود.
فناوري پيشرفته توليد اين اطمينان را مي دهد كه ما شرايط محيط زيست مشتري را برآورده كنيم كه مي تواند كاملا انعطاف پذير باشد و در صورت لزوم گسترش يابد. در مواردي نظير بيمارستان ها و مراكز درماني براي توليد دارو و واكسن به كار مي رود و نيز در مواردي نظير مواد غذايي، تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي كاربرد دارد.

 

انواع فوم ساندويچ پانل

انواع فوم ساندويچ پانل در شركت ماموت توليد مي شود كه هريك بر اساس نياز مورد استفاده قرار مي گيرند اين فوم ها شامل فوم پلي اورتان، فوم پلي استايرن، فوم اكس پي اس ، پشم سنگ و پشم شيشه مي باشد.

[caption id="attachment_8452" align="alignleft" width="447"]فوم ساندويچ پانل[/caption]
انواع محصولات ساندويچ پانل

امروزه محصولات ساندويچ پانل بسيار مورد استفاده قرار مي گيرند به طوري كه در بسياري از موارد به علت صرف زمان و هزينه كمتر به نسبت مصالح ساختماني سنتي در ساخت سازه هاي و يا پارتيشن ها و ... به كار ميرود.

 • ساندويچ پانل سقفي
 • ساندويچ پانل سردخانه اي
 • ساندويچ پانل ديواري
 • ساندويچ پانل هاي پيچ مخفي
 • ساندويچ پانل هاي پشم سنگ
 • ساندويچ پانل دو رو ورق
 • ساندويچ پانل دو رو صاف
 • ساندويچ پانل دورو نايلون
 • ساندويچ پانل يك رو ورق يك رو فويل
 • ساندويچ پانل يك رو كاغذ يك رو فويل

 

مراحل نصب ساندويچ پانل ماموت

1.براي بستن پيچ و مهره ها تكيه گاه مناسب ضروري است.

2.استفاده از آبرو فلاشينگ ها براي زيبايي و آب بندي سازه ها و نيز روش هايي جهت درز بندي

3.براي درزبندي و آب بندي بهينه از چسب مخصوص استفاده مي كنند.

4.استفاده از پيچ هاي واشردار مخصوص نصب

 

قيمت ساندويچ پانل ماموت

شركت ماموت با استفاده از ابزار آلات پيشرفته با قيمت مناسب توانسته است در زمينه توليد ساندويچ پانل هاي مختلف گام بردارد و سليقه هاي متفاوت با نيازهاي مختلف را برآورده سازد.
با مراجعه به سايت از قيمت نصب ساندويچ پانل و نحوه نصب ساندويچ پانل اطلاع يابيد.
شركت ماموت با تحويل فوري ساندويچ پانل و رعايت ايمني ساندويچ پانل در هنگام حمل و نصب رضايت مشتريان خود را جلب مي نمايد.برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/4/19 ساعت: ۰۶ توسط:seosho :

اجزاي كانكس

[caption id="attachment_7894" align="aligncenter" width="800"]كانكس[/caption]

كانكس Conex

كانكس بنايي قابل حمل و جابجايي مي باشد كه مهمترين دليل استفاده زياد از آن همان قابليت جابجايي و استفاده از آن در هر مكاني مي باشد. كانكس ها به دو گروه ثابت و چرخدار تقسيم مي شود كه كاربردهاي متفاوتي باهم داشته و از ساندويچ پانل ساخته مي شوند. بيشترين كاربرد آنها در مكان هايي است كه امكان ساخت و ساز وجود ندارد. كانكس ها شامل چندين قسمت هستند كه در ساخت كانكس نقش مهم و اساسي دارند. اجزاي كانكس شامل چندين مورد است كه در زير به آنها اشاره مي كنيم.

 

اجزاي كانكس

[caption id="attachment_7895" align="alignleft" width="355"]كانكس[/caption]

شاسي كانكس

با توجه به ابعاد كانكس شاسي آن تعيين شده كه معمولا از جنس آهن مي باشد. اسكلت كانكس از پروفيل تشكيل شده كه سبب مي شود در مقابل زنگ زدگي مقاومت كرده و از كانكس در برابر زنگ زدن محافظت كند.

كف كانكس

جهت پوشش كف كانكس از تخته هاي چند لايه اي استفاده مي شود كه ضخامت آنها متفاوت است. روي تخته، كف پوش قرار مي گيرد و ظاهري زيبا به نماي داخلي كانكس مي دهد.

نماي خارجي كانكس

نماي خارجي كانكس از ورق هاي گالوانيزه مي باشد و جهت پوشش ديوارهاي كانكس از ساندويچ پانل ديواري استفاده مي شود كه ضخامت آنها بنا به كاربردشان متفاوت است.

نماي داخل كانكس

نماي داخل كانكس از جنس MDF يا P.V.C مي باشد.

سقف خارجي كانكس

براي پوشش سقف كانكس از ورق هاي گالوانيزه سينوسي، كركره اي و يا از ورق هاي طرح سفال استفاده مي شود.

درب كانكس

جنس در ب هاي ساخته شده از آلومينيوم و يا از جنس U.P.V.C يو پي وي سي است.

شيشه هاي كانكس

شيشه هاي استفاده شده براي كانكس داراي ضخامت هاي مختلف و طرح هاي متفاوتي است.
• طرح شيشه ساده در ضخامت هاي 4 الي6 ميل
• طرح شيشه مشجر در ضخامت 4 الي 6 ميل
• طرح شيشه رفلكس در ضخامت 4 الي 6 ميل

تاسيسات كانكس

جهت ساخت و تكميل يك كانكس در آن تاسيساتي اجرا مي شود از جمله تاسيسات برقي و تاسيسات لوله كشي

تاسيسات برقي كانكس
روشنايي كانكس، كليد و پريز استاندارد، سيم كشي تلفن داخل كانكس، سيم كشي روكار، فيوز مينياتوري، تجهيزات برق داخلي، سيم كشي روكار و توكار كانكس

تاسيسات لوله كشي كانكس
سرويس هاي بهداشتي داخل كانكس، حمام، لوله كشي آب سرد و آب گرم، فاضلاب، آبدارخانه و ...

 

شركت ماموت

شركت ماموت با توجه به سوابق بالاي خود و استفاده از با كيفيت ترين مواد اوليه جهت توليد انواع پانل رضايت مشتريان خود را جلب نموده و با تحويل فوري ساندويچ پانل و نصب سريع پانل براحتي توانسته از سالها پيش مورد حمايت شما مشتريان عزيز قرار  گرفته است. قيمت نصب ساندويچ پانل با توجه به شرايط حمل پانل تا مقصد و با توجه به مكاني كه بخواهد اجرا شود متفاوت است. شركت ماموت با اين نام در تمامي شهرهاي ايران از جمله تهران، شيراز، اصفهان، اراك، خراسان و ... آماده خدمت رساني در اين زمينه مي باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/4/19 ساعت: ۰۶ توسط:seosho :

قيمت نصب ساندويچ پنل

ساندويچ پانل چيست

پيش از آنكه قيمت نصب ساندويچ پنل رابررسي كنيم و هزينه هاي مربوط به آن را، ابتدا بايد آن را بشناسيم و نحوه استفاده و كاربرد آن را بدانيم.
ساختاري سه لايه كه لايه مياني آن يا همان هسته ساندويچ پانل، نقش عايق را ايفا مي كند و لايه هاي بيروني از ورق گالوانيزه، آلومينيوم، آلوزينك تشكيل يافته. با استفاده از اين پانل ها پوشش سقف و پوشش ديوار صورت مي گيرد كه سازه را بسيار سبك و استحكام آن را بالا مي برد.

اتصال ساندويچ پانل ديواري و ساندويچ پانل سقفي

در ساختمان هاي پيش ساخته براي پوشش سقف و پوشش ديوارها از ساندويچ پانل سقفي و ساندويچ پانل ديواري استفاده مي كنند. قفل كردن اين پانل ها خود نياز به آگاهي لازم در اين زمينه دارد. در محل اتصال يا به اصطلاح درز پنلها نبايد جايي براي ورود هوا و آب وجود داشته باشد بنابراين در زمان نصب ساندويچ پانل بايد دقت لازم را به كار برد تا اين اتفاق نيفتد. پانل ها به دليل ظاهر زيبا نمايي بسيار چشمگير به سازه مي بخشند و به دليل وجود رنگهاي متنوع بسيار مورد استقبال قرار مي گيرند زيرا استفاده از مصالح سنتي اين نما را به وجود نمي آورند.

پانل ها داراي سايز و ابعاد متفاوتي هستند، بنابراين اگر هر سازه يا بنايي داشته باشيم ميتوانيم براي پوشش سقف و ديوارهاي آن از پانل استفاده كنيم.از ديگر ويژگي هايي كه پانل ها دارند اين است كه مي توان از آنها در هر نوع اقليمي استفاده كرد و بسته به نوع شرايط آب و هوايي فقط نوع مواد بكار رفته در ساخت پنل باهم فرق داشته و يا عايق آن از جنس هاي مختلف توليد مي شود.

سازه با ساندويچ پانل داراي استحكام لازم مي باشد و بسيار از لحاظ ايمني مورد توجه است.براي بناي يك سازه ساندويچ پانلي نيازي به زير سازي محل مورد نظر نمي باشد بلكه مي توان آن را در روي سازه فولادي يا ساختمان با اسكلت بتني اجرا نمود. در زمان گذشته و طي چند سال اخير براي اتصال پانل سقفي و ديواري، در صنعت مشكلاتي وجود داشت از جمله اينكه براي اتصال آنها بايد نيروي كار بسيار وجود داشت تا بنا اجرا شود كه از لحاظ صرف هزينه مقرون به صرفه نبود.

همان طور كه براي بناي يك ساختمان سنتي به استفاده از نيروي كار و همينطور هزينه بسيار نياز بود. به همين دليل صنعت ساخت و ساز پيش به سوي روشي رفت كه هم متحمل هزينهاي پايين تر و هم استفاده از نيروي كار كمتري باشد به همين دليل ساختمان هاي پيش ساخته را رواج داد.

خانه هاي پيش ساخته

خانه هاي پيش ساخته به صورتي است كه به شكل گسترده و وسيع توليد مي شوند و پس از بسته بندي در اختيار مشتري قرار مي گيرد. هدف اصلي از سخت سازه با ساندويچ پانل يا ساختمان هاي پيش ساخته مقاومت بالاي آنها در هر شرايط آب و هوايي، حوادثي نظير رانش زمين و راحتي نصب و سهولت در اجراي آنها مي باشد.

 

مزاياي سازه پيش ساخته

سازه پيش ساخته مزاياي بسيار زيادي دارد كه ما به تعدادي از آنها در زير اشاره مي نماييم:
• كاهش وزن سازه
• داشتن تنوع در رنگ و اندازه
• استحكام در برابر باد و طوفان
• استفاده مفيد از فضاي موجود
• هزينه پايين جهت توليد و خريد آن
• كاملا بهداشتي و قابل شستشو
• عايق در برابر صوت و سرما و گرماي شديد
• استفاده از نيروي كار كمتر جهت اجراي سازه
• جلوگيري از نفوذ حشرات موذي به داخل سازه
• مقاومت بالا در برابر رطوبت، هواي گرم و سرد
• استحكام بالاي سقف و ديوارهاي آن در محل اتصال
• مقاوم در مقابل حوادث طبيعي از جمله رانش زمين يا زلزله

 

قيمت ساندويچ پانل

جهت تعيين قيمت ساندويچ پانل بايد بدانيم كه قيمت آن به چه عواملي بستگي دارد. پانل ها به دليل استفاده از انواع ورق هاي براي لايه بيروني و استفاده از انواع مختلف مواد براي لايه دروني يا هسته ساندويچ پانل داراي قيت هاي متفاوتي مي باشند. در اين ميان به عنوان مثال قيمت ورق گالوانيزه (فولاد مباركه) به دليل رنگ پذيري پاييني كه دارد و ورق آلومينيوم به دليل نرم بودن جنس فلز و مقاومت پايينش در مقابل ورق آلوزينك (آلومينيوم و روي) از كيفيت و قيمت پايينتري برخوردار است. شركت ماموت با واردات ورق آلوزينك از كره ارائه دهنده بهترين و با كيفيت ترين ساندويچ پانل ها بوده است.

اين ورق تركيب روي و آلومينيوم بوده و در مقابل اكسيژن هوا سازه را دچار زنگ زدگي نمي كند حتي اگر ورق مخدوش شود و تحت هيچ شرايطي دچار زنگ زدگي نيز نمي شود بنابراين قيمت بالاتر اين ورق نسبت به ورق هاي ديگر قابل توجيه است. علاوه بر جنس ورق، فوم مورد استفاده در پانل نيز براي تعيين قيمت ساندويچ پنل عامل مهمي مي باشد.

قابل ذكراست كه فوم پلي يورتان از ديگر فومها به دليل داشتن ويژگي هاي خود داراي قيمت بالاتري بوده و گرانتر است. براي تعيين قيمت پانل مورد استفاده در سازه، تعداد ورق هاي مورد استفاده در لايه هاي بيروني نيز عاملي ديگر است و همينطور ضخامت ورق ساندويچ پانل نيز تعيين كننده قيمت مي باشد. مورد ديگري كه قيمت پانل را تغيير مي دهد گامهاي استفاده شده ( پنج گام يا سه گام ) در پنل است.

شركت ماموت

ارائه انواع پانل با قيمتي مناسب، سوله، تحويل فوري ساندويچ پانل، نصب سريع ساندويچ پانل و رعايت ايمني در نصب از ويژگي هاي بارز شركت ماموت مي باشد. جهت اطلاع بيشتر با مشاورين ما در تماس باشيد و از مشاوره رايگان آنها بهره مند شويد و نكاتي درباره نصب ساندويچ پانل و كاربرد انواع پنل كه لازم داريد را بدانيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/4/19 ساعت: ۰۶ توسط:seosho :

مراحل نصب ساندويچ پانل

ساندويچ پانل دونوع است ساندويچ پانل سقفي وساندويچ پانل ديواري

نصب واجرا ساندويچ پانل سقفي

ساندويچ پانل سقفي شامل 2نوع ساندويچ پانل ذوزنقه وساندويچ پانل طرح سفال كه براي نصب واجراي آن چند نكته بايد مورد توجه قرار بگيرد شكل ذوزنقه اي ساندويچ پانل با توجه به گام ها ي آن و شكل اورلپ آن هيچگونه آب به داخل نفوذ نمي كند و امكان اورلپ شدن روي يكديگر را دارد و هم امكان آببندي در محل اتصال هاي ان زياد است و تبادل حرارت در محل اتصال بسيار زياد بوده و چسبندگي پانل در محل درز زياد بوده براي چسباندن از چسب سيليكون ونوار چسب يك طرف چسبدار استفاده مي شود در نصب ساندويچ پانل سقفي از فلاشينگ و آبرو براي خروج آب باران وهدايت آن استفاده مي شود كه آن را كنار سقف نصب كرده وكاملا سقف را آببندي مي كنند. رنگ هاي متنوع مانند قهوه اي، آبي ، قرمز، نارنجي، بنفش، كرم ، سفيد، نقره اي ،زرد ، صورتي،سبز و ... براي ساندويچ پانل سقفي استفاده مي شود.

نصب واجراء ساندويچ پانل ديواري

ساندويچ پانل ديواري براي پوشش ديوار انواع ساختمان ، سوله ، سردخانه ، كارخانه، اتاق تميز استفاده مي شود و در كنار ساير مصالح يكي از مصالح آسان نصب است وداراي انواع ساند ويچ پانل ديواري ساده ، ساندويچ پانل نر ومادگي، ساندويچ پانل دورو نايلون و ساندويچ پانل دوروورق ساندويچ پانل يك روورق و براي نصب آن فاصله هاي بين ستون ها و عرض نهايي و ارتفاع پانل ها آن توجه كرد و آنها را با استفاده از پيچ و مهره و واشر به هم وصل كردو درنهايت آن را آببندي كرد عرض مفيد آنها 1.16 سانتي متر وطول آنها 10 متر و ضخامت آنها 4 سانتيمتر تا 16 سانتي متر و ورق هاي مورد استفاده در ساندويچ پانل ديواري از نوع ورق گالوانيزه، ورق آلومينيوم ، ورق آلوزينك كه دوروورق است . بعداز نصب مقاوم در برابر حرارت ورطوبت ، مقاوم در برابر حريق ريال مقاوم در برابر زلزله ، و درنهايت باعث كاهش وزن سازه مي شود.

 

براي اطلاع بيشتر از قيمت ساندويچ پانل ، ساندويچ پانل سقفي ، ساندويچ پانل پلي  يورتان ، ساندويچ پانل پلي استايرن ، ساندويچ پانل، نصب ساندويچ پانل و ...   به سايت مراجعه كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/17 ساعت: ۰۵ توسط:seosho :

ساندويچ پانل چيست

ساندويچ پانل

ساندويچ پانل جاي گزين مناسبي است براي مصالح سنتي يعني اجري وسيماني است

[caption id="attachment_357" align="alignright" width="300"] ساندويچ پانل[/caption]

كه مي توان با اطمينان كامل ان را در نظر گرفت، زيرا مزاياي بسياري نسبت به اين مصالح دارد

از جمله سبك بودن ، تحويل و نصب بسيار راحت و سريع،قيمت مناسب ،از لحاظ كاهش هزينه هاي ساخت و ساز مقرون به صرفه است ،ودرمصرف انرژي ها بسيارصرفه جويي مي شود.ساندويچ پانل سازه اي مي باشد،كه از چند لايه متصل به هم تشكيل شده است .لايه هاي ساندويچ پانل هر كدام خاصيت فيزيكي وميكانيكي دارند ومختص به مكاني با كاربرد خاص است .ولي در حالت كلي به دو نوع ساندويچ پانل ديواري و ساندويچ پانل سقفي مورد استفاده قرار مي گيرد.

مشخصات ساندويچ پانل ديواري و سقفي

ساندويچ پانل ديواري سقفي :از سه لايه تشكيل شده است دو ورق فولادي و هسته ي مياني به عنوان عايق مي باشد ورق هاي ساندويچ پانل ، ورق الومينيوم : به ورق هاي نازكي گفته ميشودكه قابل انعطاف ،خم كردن است و به دليل نرم بودن ان راحت به دور اجسام پيچيده ميشود،ويژگي خاص ان ضد خوردگي مي باشد.ورق گالوانيزه ورقي است با خاصيت ضد خوردگي ، وزن سبك واتصال قوي ومستحكم است. فولاد اهن است كه در فلز روي غوطه ور شده است ورق الوزينك ورقي است كه ازالومينيوم و روي و سيلكون تشكيل شده است كه دچار خوردگي وزنگ زدگي نمي شود اين خواص موجب طول عمر بالاي ورق ها مي شود و عايق مياني اين سازه از پلي يورتان ،پلي استايرن ،پشم سنگ و پشم شيشه است كه خواص همه ي اين فوم هاي عايق ضدحريق هستند.مهمترين اين فوم ها فوم پلي يورتان است كه نسوز يا كندسوز بودن ان قوي تر از باقي فوم هاي عايق است از ورق الوزينك هم بسيار استفاده مي كنند.در دو نوع خام و رنگي دربازار موجود است ورق خام گران تر از ورق رنگي كوره اي است

مشخصات فني ورق هاي ساندويچ پانل

انتخاب يك نوع ازساندويچ پانل بستگي به شرايط  نوع سازه يا ساختمان دارد كه شامل ديوار هاي داخلي و خارجي و سقف مي باشد و همچنين دماي محيط داخلي و اب و هواي منطقه مورد نظراست يكي ديگراز عوامل مهمي است كه در انتخاب ساندويچ پانل بايد در نظر گرفته شود.ساندويچ پانل ها منحصر به فرد هستندعملكرد حرارتي بالا، تداوم عايق،حداقل نشت هوا و از بين بردن تراكم حفره بين سازه هاي ديواري و سقفي را فراهم مي كند،نتيجه استفاده از اين سازه ساختماني ايمن  و زيبا را در اختيار ما قرار مي دهد.كه اين فوايد در محيط ها با رطوبت بالا و ساحلي براي پوشش اين مناطق بسيار مفيد است .ورق گالوانيزه و ورق الوزينك به صورت رولي موجود هستند كه ضخامت اين ورق ها ميتواند:ورق الوزينك 70سانتيمتر شروع مي شود تا130سانتي متر مي باشد ، ورق الومينيوم از0.2ميليمتر تا2ميليمتر براي مصارف ساختماني باشد.ضخامت پانل ها از 4 ،6،8سانتي متر براي ساندويچ پانل ديواري و براي ساندويچ پانل سردخانه ايي از 10،12.5،15،18،20سانتي متر وساندويچ پانل سقفي عرض 1.08متر كه مفيد ان 1.01متراست و طول تمام اين ساندويچ پانل ها از 1متر تا 12متر به دلخواه تقاضا كننده است.

ويژگي هاي ساندويچ پانل:              

[caption id="attachment_356" align="alignright" width="300"] ساندويچ پانل[/caption]
 • مقرون به صرفه بودن ،عمر بالا
 • تحمل قابل توجه فشار بار
 • چسبندگي فوم به ورق
 • مقاومت شيميايي
 • وزن سبك
 • عايق دربرابر صدا
 • مقاوم در برابر اتش
 • عايق در برابر رطوبت
 • عايق در برابر سرما و گرما

 

براي اطلاع بيشتر از قيمت ساندويچ پانل ، ساندويچ پانل سقفي ، ساندويچ پانل پلي  يورتان ، ساندويچ پانل پلي استايرن ، ساندويچ پانل، نصب ساندويچ پانل و ...   به سايت مراجعه كنيد


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/17 ساعت: ۰۵ توسط:seosho :

ساندويچ پنل

مجتمع ماموت با در اختيار داشتن نيروهاي مجرب و متعهد و با تكيه برداشتن دانش فني بالا توانسته گام هاي بسيار بلندي در جهت رشد و تعالي صنعت كشور و بهينه سازي مصرف انرژي برداشته و به عنوان يكي از پيشتازان ساخت ساندويچ پانل و سازه هاي سبك در ايران وخاورميانه باشد وبا استفاده از آخرين مواد و مصالح روز دنيا در توليد وساخت ساندويچ پانل و روش هاي پيشرفته نصب و اجراي سريع سازه توانسته اهداف خودرا محقق كند.
از جمله محصولات اين شركت مي توان به :
ساندويچ پانل سقفي
ساندويچ پانل ديواري
ساندويچ پانل پلي يورتان
ساندويچ پانل پلي استايرن
ساندويچ پانل اتاق تميز 
ساندويچ پانل XPS
نامبرد كه با توجه به نوع سفارش كارفرما ومشاوره و برنامه ريزي دقيق براي توليد واجرا ونصب وتحويل به موقع سازه مفتخريم كه ارائه خدمات براي ساخت انواع سازه ها اعم از:
انواع سوله :صنعتي ، كارخانه ، كارگاه ،شيلات ،پرورش گل وگياه ،نفت وگاز وپتروشيمي
سالن هاي كنفرانس، ورزشي ، استخر، نمايشگاه هاي موقت ودائم در سراسر كشور،سالن ،توليدي
انواع كانكس ثابت ومتحرك
انواع كانتينر در ابعاد واندازه هاي متفاوت
سردخانه ها در سايزها وموقعيت هاي متفاوت
اناق تميز ، بيمارستان وآزمايشگاه ولابراتوار
ويلا و ساختمانهاي مسكوني واداري وتجاري ثابت و متحرك
جايگاه هاي سوخت و نگهباني واتاق هاي ويژه پليس راهنمايي ورانندگي
داشته باشيم با شد كه مجري قابل اعتمادي بوده برطبق سنوات وسوابق گذشته شركت ماموت در كنار شما كارفرما محترم بتوانيم بر طبق نظر وسليقه حرفه اي شما سازه بسيار زيبا و دقيق وكارآمد راارائه دهيم.

براي اطلاع بيشتر از قيمت ساندويچ پانل و... به ادرس سايت  http://panelmammutco.com مراجعه كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/13 ساعت: ۱۰ توسط:seosho :

ساندويچ پانل پلي يورتان

ساندويچ پانل پلي يورتان

ساندويچ پانل سازه اي است كه طي گذشت سالها و به روز شدن امكانات مورد استفاده قرار ميگيرد ، تغييراتي كه درساخت و ساز جوامع امروزي  بيشتر در جهت سهولت و كاهش هزينه ها و بهره وري بيشتر از مكان و انرژي است كه در مقايسه آن با ديگر روش ها بسيار قابل توجه مي باشد.از اين تغييرات كه در ساخت وساز و بهره برداري بهينه بسيار تاثير گذار بوده اند.

[caption id="attachment_52" align="alignright" width="300"]ساندويچ پانل PU ساندويچ پانل پلي يورتان[/caption]

استفاده از سيستم هاي ساخت و سازه صنعتي يا نيمه صنعتي مي باشد.

كه در اصطلاح به آن مصالح پيش ساخته يا نيمه پيش ساخته گفته مي شود .

استفاده از ساندويچ پانل به عنوان سازه ي رايج و فراواني است.

كه به عنوان يك سيستم پايدار و مطلوب مورد توجه قرار گرفته است .

مزاياي كلي ساندويچ پانل

سبك سازي ،مقاومت بالا در برابر زلزله ،سرعت در ساخت و ساز و بازگشت سريع سرمايه ،عايق بندي و كاهش چشمگير مصرف انرژي ،عمر طولاني ،زيبايي و سازگاري با اقليم ها و اب و هواي مختلف و نداشتن نخاله ي ساختماني از جمله علل مرغوب بودن اين سازه است .از زمان درخواست ساخت تا لحظه ي نصب ساندويچ پانل هيچ سيستم ساخت و ساز ديگري با سيستم سازه ي ساندويچ پانل پيش ساخته از لحاظ صرفه ي اقتصادي ،انعطاف پذيري ،سرعت ساخت و نصب قابل مقايسه نيست و همچنين به علت توليد ان در كارخانه و شرايط كنترل كيفيت ان نسبت به ديگر سازه ها بسيار تفاوت دارد. ساندويچ پانل ها مزاياي بسياري دارد ان هم اتصال چند قطعه به يكديگر ، پيش ساخته بودن ان در كارخانه ،سرعت در اجرا و نصب ، فضاي بيشتر و قابليت كاربرد در ارتفاع زياد اشاره كرد.

انواع ساندويچ پانل

ساندويچ پانل از دو نوع  ساندويچ پانل ديواري و ساندويچ پانل سقفي است ،كه به دليل عايق بودن ان ازفوم مخصوصي استفاده مي شود، كه قوي ترين ان فوم عايق پلي يورتان است ،كه ميخواهيم راجب اين عايق قوي و مزاياي ان توضيح دهيم:

ساندويچ پانل پلي يورتان

ساندويچ پانل پلي يورتان يكي از همان سازه هاي پيش ساخته اي است ،كه در بالا به ان اشاره شد.

كه به ان پانل پيش ساخته ي كمپوزيت هم مي گويند. از يك هسته ي مياني سفت و سخت است.

كه بين دو ورق فلزي با خاصيت ضد خوردگي و زنگ زدگي مورد استفاده قرار ميگيرد

و به آن هسته ي سفت و سخت اين پانل فوم عايق پلي يورتان گفته مي شود

ماده ي تشكيل دهنده اين فوم از تركيب دو مواد پليمري پلي يول و ايزوسيانات است

خواص اين تركيب بسيار قوي ضد حريق بودن ان مي باشد

فوم پلي يورتان را به دو صورت مي توان استفاده نمود نوع اول به صورت فوم پاششي است

كه به طور مستقيم به سطح مي چسبد چه سطح بيروني چه سطح دروني كه در اين نوع هيچ گونه درز يا شكافي وجود نخواهد داشت

وهمين امر موجب شده تا از نشت گرما و سرما به حداقل ممكن برسد

و نوع دوم ان به صورت عايق ساندويچ پانلي مي باشد كه از اتلاف انرژي جلو گيري ميكند

و عايق صوتي ،حرارتي ومقاوم بودن در برابر عوامل مخرب است

مزاياي ساندويچ پانل پلي يورتان

اين نوع از پانل عايق از ورود هوا،رطوبت،صداجلوگيري مي كند به دليل انعطاف در طراحي براي ساختن سازه هاي تازه است وهمچنين در عايق بندي سازه هاي قديمي بسيار كار امد است ، وزن بسيار كمي دارد، داراي دوام وعمر مفيد وبالايي است،ضد آب مي باشد و مايعات را به خود جذب نمي كند،در برابر خوردگي حشرات مقاوم است ، امكان رشد هيچ گونه باكتري و قارچ و ميكروب وجود ندارد

موارد كاربرد ساندويچ پانل پلي يورتان

به دليل مزاياي كه دارد درمحيط هاي ايزوله و استرليزه كاربرد مفيد و زيادي داردبيشترين كاربرد ان در ساندويچ پانل ديواري و ساندويچ پانل سقفي، سردخانه ها ،صنايع برودتي ،دفاتركارگاهي ،در سالن هاي ورزشي ،سوله هاي صنعتي ،سالن كارخانه ها ،كانكس ها و ويلا هاي پيش ساخته است.

براي اطلاع بيشتر از قيمت ساندويچ پانل ، انواع ساندويچ پانل و موارد كاربرد آن به  آدرس سايت  http://panelmammutco.com  مراجعه فرماييد.

 

 

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/10/12 ساعت: ۰۵ توسط:seosho :